Informace

Ubytování

Chata má kapacitu 24 osob. Má celkem 6 ložnic a každý ložnice má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo). V přízemí

jsou dva pokoje, kuchyň a velká společenská místnost. V prvím patře jsou čtyři pokoje a kuchyň.

Celý objekt je vytápěn za pomocí plynového kotle.

Doprava, parkování

Doprava osobními auty je možná až k objetku.

Stravování

Vlastní v kompletně vybavené kuchyni nebo v nedalekých restauracích.

Vybavení

V kuchyni se nachází lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, varná konvice, dva plynové sporáky s troubou a veškeré nádobí, která má v kuchyni být. Na kuchyň navazuje společenská místnost s televizí, sedačkou, stolem a lavicemi. Vše je z masivního a stylového nábytku.

Výlety, zábava v zimním období

Naproti chalupě je sjezdovka Avalanche se čtyřsedačkovou lanovkou a nová sjezdovka Čerťák pod Pradědem. V okolí se nachází 20 vleků různé délky a obtížnosti,některé vleky jsou s nočním osvětlením a lyžařskou školou. Blízká lyžařská střediska: Karlov, Nová ves, Praděd-Ovčárna ,Karlova Studánka.

 

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, vyjížďky na koních, squash, bowling, kuželky. Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradě Slezská Harta - cca 20 km. Tipy na výlet: Lázně Karlova Studánka s možností zajištění léčebných procedur, přírodní rezervace Praděd s nadmořskou výškou 1492 m. n. m. , vodopády v údolí Bílé Opavy, hrad Sovinec, zámek Bruntál, zámek Velké Losiny, ruční papírna a jodové koupaliště Velké Losiny atd.

Pronajímame pouze celou chatu.

 

Kontakt

Chata Elena

Horní Václavov 124

Tel.: p. Coufalová 606 190 294

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.chata-elena.cz